Aile Sistemi Açılımı Uygulayıcısı/Uygulayıcı Yetiştiricisi, Öğretim Görevlisi, Yazar...

Deniz Öztaş; TED Ankara Koleji, ODTÜ Makine ve ODTÜ İşletme Yüksek Lisansı ile 18 senelik eğitim hayatında öğrendiklerini 2006 sonrasında unutma sürecine girip, yeniden öğrenmeyi seçti, yeniden bir yolculuğa başladı. Bir nefeslik mola verilen durakta;

ETKİNLİK TAKVİMİ
Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
P
S
Ç
P
C
C
P
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Deniz Öztaş ile Aile Sistemi Çalışması – İzmir
11/05/2024    
10:00 - 18:00
Her şey ailemizle ilgilidir! Aile ve Organizasyon Sistemi Çalışması Organizasyon ve aile sistemleri çalışmaları,  nesiller arasındaki ilişki ve bağlara dayalı uygulamalardır. Alman psikolog ve teolog Bert Hellinger tarafından geliştirilmiş [...]
Deniz Öztaş ile Aile Sistemi Çalışması – Nişantaşı
17/05/2024 - 18/05/2024    
10:00 - 18:00
Her şey ailemizle ilgilidir!   Aile ve Organizasyon Sistemi Çalışması Organizasyon ve aile sistemleri çalışmaları,  nesiller arasındaki ilişki ve bağlara dayalı uygulamalardır. Alman psikolog ve teolog Bert Hellinger [...]
Deniz Öztaş ile Aile Sistemi Çalışması – Bağdat Caddesi
Her şey ailemizle ilgilidir! Aile ve Organizasyon Sistemi Çalışması Organizasyon ve aile sistemleri çalışmaları,  nesiller arasındaki ilişki ve bağlara dayalı uygulamalardır. Alman psikolog ve teolog Bert Hellinger tarafından [...]
Aile Sistemi Çalışması Uygulayıcı Eğitimi Online - 1. Seviye
01/06/2024 - 02/06/2024    
12:00 - 18:00
SEVİYE 1: Birinci seviye 2 hafta sonu ve 6 akşam çalışmasından oluşur. Modül 1: Aile Sistemi Çalışmasının Tarihçesi Meditasyonun Önemi Niyet Temsilciler ile Çalışma Alan [...]
Events on 11/05/2024
Events on 17/05/2024

Transformal Nefes ve Aile Sistemi Açılımı

Loading Map....

Tarih/Saat
Gün: - 04/12/2016
Saat: 11:00 - 18:30

Mekan
Kendini Keşfet Atölyesi

Fiyat


 transformal-nefes-ve-aile-sistemi-acilimi

Aile Sistemi Açılımı ile atalarımızdan taşıdığımız dinamikler ile çalışırken, Transformal Nefes ile bedenimizle çalışıp, bütünsel bir çalışma sunuyoruz. Bu sıra dışı deneyim ile Hayatı Kucaklayın!

Transformal Nefes

Transformal Nefes; kişide fiziksel, zihinsel ve duygusal bütünlük sağlayan ve sistemde önemli düzeyde iyileşme gerçekleştiren ve kişinin ruhsal yapısını güçlendiren güçlü bir tekniktir. 

Bir düşünün. Yaşamımız ilk ve son nefesimiz arasında ki sürede gerçekleşir. Hiç bir şey nefes kadar gerekli ve şu anda değildir. Yemek yemeden 3 hafta, su içmeden bir kaç gün yaşayabiliriz. Fakat pek çoğumuz nefessiz ancak bir kaç dakika dayanabiliriz. Bu da canlı kalabilmemiz için nefesi gerekli kılıyor.

Eğer genel olarak konuşursak, biliyoruz ki, Transformal Nefes tekniğini kullanmadan önce solunum sistemimizin ancak %30 kapasiteyle kullanırız ve ayrıca sistemimize çok az yaşam gücü alabiliriz. Unutmayalım ki, yaşam mucizesini mümkün kılan sadece nefestir. Nefesle alınan oksijen hücrelerimizin en önemli besinidir.

ETKİ

Transformal Nefes sürecinin başlangıcında, nefes alma mekanizmasını açmamız gerekir. Solunum sistemi, alt karın bölgesinden başlar, solar pleksus sinir ağından geçer ve göğsün üstüne kadar gelir. Bu bölgeler birbirine bağlanırsa, insanın aldığı oksijen düzeyi en uygun (optimum) düzeye yükselir. Vücut iyileştirici etkiler alır ve zindelik artar. Kişinin enerjisi ve huzuru artar. Kapalı nefes alma modellerinde nefes alındığında, oksijen ve yaşam gücü bu bölgelerdeki hücrelere gider. Alt karın ve diyafram kaslarının kullanılması sayesinde, hazımsızlık ve sırt ağrısı gibi fiziksel şikayetler kısa sürede iyileşir.

Daha detaylı bilgi için… http://www.retinaguzellik.com/body-mapping/transformal-nefes/

SONUÇ

Transformal Nefes güvenli ve etkilidir. İnsanın tüm bilinç düzeylerini transforme eder/dönüştürür. Fiziksel düzeyde, sınırlı nefes alma modellerini açar ve temizler, böylece:

Daha çok sağlık -detox kapasitesinin artışı Daha çok enerji -solunum sisteminin gelişmesi Daha çok denge -dayanıklılık ve bağışıklık

Hücrelerin sağlıklı çoğalması için kanın oksijen açısından zengin olması gerektiği, kanıtlanmış bir gerçektir, söz konusu çoğalma ise hem sağlıklı olma hem de hastalıkların iyileşmesi için gerekir.

Duygusal ve zihinsel düzeyde- Transformal Nefes, bilinçaltını temizler: Stresleri ortadan kaldırır, rahatlama duygusu yaratır Hücre belleğinde kayıtlı eski travmaları siler Öfke, korku, endişe, suçluluk ve keder gibi bastırılmış duyguları temizler.

Spirituel düzeyde- Transformal Nefes bizi bilincin daha yüksek seviyelerine bağlar:

Yüksek benliğimizle bağlantıyı açar Birlik bilincini yaratır Ruhsal hediyeleri tam olarak alabilmemizi sağlar.

Transformal Nefes süreci, nefes alma modelinizin daimi olarak derin ve tam diyaframdan nefes alma modeline dönüşmesini sağlamaktadır. Bu dönüşme süreci sırasında, her türlü düzeyde olumsuz enerji, hücre belleğinden silinir, sonuçta insan kendini zinde, genç, kendisi ve başkaları ile barışık hisseder. Çoğu kişi, hastalıklarında da olumlu etkiler meydana geldiğini bildirmiştir.

Aile ve Organizasyon Sistemi Terapisi

Organizasyon ve aile sistemleri terapileri,  nesiller arasındaki ilişki ve bağlara dayalı terapi uygulamalardır. Alman psikolog ve teolog Bert Hellinger tarafından geliştirilmiş olan yoğun grup çalışmasının amacı insanlar arasındaki gerginlikleri çözümlemektir. Günümüzde bir çok psikolog, psikiyatr ve terapist tarafından uygulanmaktadır. Ralph Willmann ve Svagito Liebermaster tarafından aile ve organizasyon sistem terapisi uygulamasını eril ve dişil enerjilerini birleştirerek uygulayan Deniz Öztaş ile bakış açınız değişsin.

Unutmayın geçmişteki olayları travma haline getiren ve onu bu şekilde hatırlayan bizleriz.
Aile sistemi terapisi ile belki de hiç bilmediğiniz aile dinamiklerini keşfedip anlayışınızı geliştirebilirsiniz…
Bu özgürlüğe giden yoldur.

Kimler Aile Sistemi Terapisi Seansına Katılabilir?

Hayatın herhangi bir şekilde bir sıkıntı yaşayanlar, ilişki, para, sağlık problemleri, iş ve şirket problemleri olanlar. Hiç bir probleminiz yoksa bile katılımcı olarak gelmek hayata bakış açınızı geliştirecek ve sizin de yaşadığınız benzer durumlara tanıklık edip şifalanma ihtimalinizi doğuracaktır.

Kişisel olarak kendi taşıdığımız yükler dışında, savaş, cinayet, depresyon, intihar, kürtaj, kan davaları, göç, kayıplar gibiçeşitli travmalar nedeni ile oluşmuş, ailemizden gelen, bildiğimiz ya da bilmediğimiz yüklerde hayatımızı etkilemektedir.

Organizasyon Sistemi Terapisi ile kişi içinde bulunduğu aile, iş sistemini ve tıkanıklıkların çözümünü görme fırsatı bulmaktadır.

Program:
11:00 Giriş
11:30 Nefes Terapisi
12:00 Aile Sistemi Açılımları
17:30 Nefes Terapisi
18:30 Kapanış

Terapi Ücreti: 500 TL (Ön kayıt ile 100 TL indirimden yararlanabilirsiniz!)

KATILIM 8 KİŞİ İLE SINIRLIDIR!

İletişim: Olcay Alp / 532-216 1720

Cansel Cansever Çeşit hakkında bilgi:
http://www.retinaguzellik.com/uzmanlar/cansel-cansever-cesit/

Etkinliğe katılmak için:

https://www.facebook.com/events/1373646056008799/

Yorumlar kapatılmış.